Whatsapp Destek Hattı
OKUL - YURT - APARTMAN TEMİZLİĞİ
Okul - Yurt Temizliği

Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı yerlerdir. Gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Dolayısıyla okul temizlik işleri profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları sağlanmalıdır.
Kullanılan temizlik ürünleri büyük önem taşımaktadır. Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Apartman Temizliği

Apartman temizliği kapsamında; merdivenler, çamaşır suyu ve deterjan ile hijyenik olarak yıkanır, ve paspaslanır. Merdivenler, boşluk camları, dış kapı ve camlarının silinir. Asansörlerin temizliği yapılır. Posta Kutuları, kapı zilleri ve butonlar silinir, apartman Korkulukları silinir. Apartmandaki örümcek ağları alınır. Apartman temizliğinde kullanılacak tüm malzeme firmamız tarafından karşılanacaktır. Temizlik personelimiz apartman temizliği konusunda deneyimlidir.
Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici, apartman veya site sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.